Jdi na obsah Jdi na menu
 

NK 2014 výsledky

13. 10. 2014
Výsledková listina Nejdecký kros 2014
           
           
benjamínci - holčičky 300m 2009 a ml.    
  jméno ročník oddíl    
1. Majda Vyskočilová 2009 Karlovy Vary    
2. Veronika Ječmenová 2009 TJ Jiskra Nejdek LKNH    
3. Lisa Nduwimana 2009 LK Slovan K.Vary    
4. Juilie Nováková 2010 LK Slovan K.Vary    
5. Veronika Lebedová 2010 TJ Jiskra Nejdek LKNH    
6. Rozálie Žáčková 2009 TJ Jiskra Nejdek běžci    
7. Lenka Sauerová 2010 LK Jasan Aš    
8. Tereza Kastnerová 2009 TJ Jiskra Nejdek LKNH    
9. Anna Šperlová 2010 LK Slovan K.Vary    
10. Šárka Soukupová 2011 LK Jasan Aš    
11. Ania Nduwimana 2011 LK Slovan K.Vary    
12. Barbora Dušková 2011 TJ Jiskra Nejdek běžci    
13. Lucie Bauerová 2012 LK Slovan K.Vary    
           
           
benjamínci - kluci 300m 2009 a ml.    
  jméno ročník oddíl    
1. Tomáš Stehlík 2009 Triatlet K.Vary    
2. Lukáš Jirkovský 2009 LK Slovan K.Vary    
3. Max Klein 2010 LK Slovan K.Vary    
4. Adam Vorlický 2009 TJ Jiskra Nejdek LKNH    
5. Vilém Kolenatý 2009 Abertamy    
6. Adam Postránský 2009 MLOK M. Lázně    
7. Jakub Novák 2010 TJ Jiskra Nejdek LKNH    
8. Jakub Ritter 2010 Ski Klub K.Vary    
9. Jakub Štěřík 2010 TJ Jiskra Nejdek LKNH    
           
předžákyně 700m 2007-2008 rekord 2:49 (2013)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Iva Šperlová 2008 LK Slovan K.Vary 3:16  
2. Eliška Nováková 2007 LK Slovan K.Vary 3:18  
3. Aneta Bauerová 2007 LK Slovan K.Vary 3.19  
4. Nella Trinerová 2007 TJ Jiskra Nejdek LKNH 3:20  
5. Michaela Šedá 2007 LK Slovan K.Vary 3:22  
6. Nataly Fischer 2007 TJ Horal Stříbrná 3:27  
7. Majda Potužníková 2008 TJ Jiskra Nejdek LKNH 3:31  
8. Julie Frühaufová 2007 LK Slovan K.Vary 3:32  
9. Alice Česáková 2007 Ski Klub K.Vary 3:36  
10. Kamila Kosová 2007 LK Slovan K.Vary 3:43  
11. Jiřina Hemplová 2008 LK Jasan Aš 3:44  
12. Eliška Váňová 2008 LK Slovan K.Vary 3:45  
13. Eliška Peřinová 2007 LK Slovan K.Vary 3:52  
14. Helena Káňová 2007 LK Slovan K.Vary 3:56  
15. Silva Soukupová 2007 LK Slovan K.Vary 3:57  
16. Barbora Káňová 2007 TJ Jiskra Nejdek LKNH 4:00  
17. Mariana Fejksová 2007 TJ Jiskra Nejdek LKNH 4:02  
18. Barbora Pejšová 2008 TJ Jiskra Nejdek LKNH 4:10  
19. Barbora Žáčková 2007 TJ Jiskra Nejdek běžci 4:12  
20. Apolena Stiborová 2008 Ski Klub K.Vary 4:13  
21. Kamila Nedbalová 2008 LK Slovan K.Vary 4:14  
22. Barbora Šimonková 2007 TJ Jiskra Nejdek 4:22  
23.  Andrea Matysková 2008 TJ Jiskra Nejdek LKNH 4:26  
24. Klára Pšmurová 2008 TJ Horal Stříbrná 4:31  
25. Lída Ritterová 2008 Ski Klub K.Vary 4:59  
           
předžáci   700m 2007-2008 rekord 3:04 (1995)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Adam Ježek 2007 Atletika Klášterec nad Ohří 3:06  
2. Šimon Šilhan 2007 Witte Bike Team 3:13  
3. David Bauer 2007 LK Slovan K.Vary 3:17  
4. Šimon Gašek 2007 LK Slovan K.Vary 3:21  
5. Oliver Kule 2007 LK Slovan K.Vary 3:29  
6. Jan Tetur 2007 LK Slovan K.Vary 3:32  
7. Rober Lukáš 2007 LK Slovan K.Vary 3:35  
8. Adam Hanek 2008 Triatlet K.Vary 3:43  
9. Jaroslav Janeba 2008 Ski Klub K.Vary 3:45  
10. Tomáš Johanis 2008 LK Slovan K.Vary 3:46  
11. Petr Kuneš 2008 Triatlet K.Vary 3:47  
12. Filip Kos 2007 LK Slovan K.Vary 3:48  
13. Michal Dvořák 2008 LK Slovan K.Vary 3:51  
14. Jonáš Mohrman 2008 LK Slovan K.Vary 3:52  
15. Jiří Vavřík 2007 LK Slovan K.Vary 4:13  
16. Šimon Hlaváček 2008 TJ Horal Stříbrná 4:14  
           
nejmladší žákyně 850m 2005-2006 rekord  4:12 (2014)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Anna Peřinová 2005 LK Slovan K.Vary 4:12  
2. Kateřina Harakalová 2005 LK Slovan K.Vary 4:15  
3. Tereza Kolovratová 2006 LK Slovan K.Vary 4:22  
4. Linda Zatloukalová 2005 LK Slovan K.Vary 4:25  
5. Veronika Tůmová 2006 Ski Klub K.Vary 4:41  
6. Zuzana Peřinová 2005 LK Slovan K.Vary 4:44  
7. Adéla Postránská 2005 MLOK M. Lázně 4:46  
8. Ivana Česáková 2005 SKI Klub K.Vary 4:54  
9. Mirka Řeháková 2006 LK Slovan K.Vary 4:55  
10. Laura Kulová 2005 LK Slovan K.Vary 4:57  
11. Barbora Vlašimská 2006 LK Slovan K.Vary 5:01  
12. Barbora Kadlecová 2006 Triatlet K.Vary 5:03  
13. Veronika Fejtová 2006 LK Slovan K.Vary 5:04  
14. Jolana Stiborová 2006 Ski Klub K.Vary 5:07  
15. Magdalena Tesařová 2006 TJ Horal Stříbrná 5:24  
16. Natálie Raithelová 2005 LK Jasan Aš 5:30  
17. Patricie Löbelová 2005 LK Slovan K.Vary 5:33  
18. Dora Křístková 2006 LK Jasan Aš 5:35  
19. Eliška Vorlická 2006 TJ Jiskra Nejdek LKNH 5:47  
20. Simona Holíková 2005 TJ Jiskra Nejdek běžci 5:48  
21. Viktorie Dobešová 2006 LK Jasan Aš 5:49  
22. Nikola Plavnická 2005 LK Jasan Aš 5:54  
23. Petra Holíková 2006 TJ Jiskra Nejdek běžci 6:10  
24. Karla Zusková 2006 TJ Jiskra Nejdek běžci 6:24  
           
nejmladší žáci 850m 2005-2006 rekord  4:02 (2007)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Mikuláš Bešta 2005 LK Slovan K.Vary 4:06  
2. Jonáš Černý 2005 MLOK M. Lázně 4:16  
3. Lukáš Hamata 2005 Ostrov 4:30  
4. Rober Šmejkal 2006 LK Slovan K.Vary 4:33  
5. Tobiáš Košina 2005 LK Slovan K.Vary 4:37  
6. Štěpán Kováč 2005 LK Slovan K.Vary 4:40  
7. Jan Štěřík 2005 TJ Jiskra Nejdek LKNH 4:41  
8. Jáchym Kulhánek 2006 LK Slovan K.Vary 4:43  
9. Mikeš Rádl 2005 LK Slovan K.Vary 4:45  
10. Max Třasák 2005 LK Jasan Aš 4:49  
11. Jan Vyskočil 2006 LK Slovan K.Vary 4:50  
12. Matyáš Muchka 2006 TJ Jiskra Nejdek LKNH 4:57  
13. Matyáš Frühauf 2005 LK Slovan K.Vary 4:59  
14. Jakub Staněk 2006 TJ Horal Stříbrná 5:09  
15. Josef Děbnár 2006 TJ Jiskra Nejdek běžci 5:12  
16. Jakub Křížek 2005 TJ Horal Stříbrná 5:18  
17. Jan Kummer 2006 LK Jasan Aš 5:34  
18. Jakub Louda 2006 TJ Jiskra Nejdek LKNH 5:49  
19. Karel Kilián 2006 TJ Jiskra Nejdek běžci 6:20  
20. Mathias Vyjídák 2006 TJ Jiskra Nejdek LKNH 6:48  
           
mladší žákyně 1.500m 2003-2004 rekord  6:29 (2003)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Ema Kolenatá 2004 LK Slovan K.Vary 6:57  
2. Johana Nováčková 2004 LK Abertamy 7:08  
3. Adéla Kolovratová 2004 LK Slovan K.Vary 7:11  
4. Anna Nováková 2004 LK Slovan K.Vary 7:14  
5. Lucie Kleinová 2003 LK Slovan K.Vary 7:18  
6. Marie Rychlíková 2003 LK Jasan Aš 7:21  
7. Gabriela Řeháková 2003 LK Slovan K.Vary 7:24  
8. Anna Rychlíková 2003 LK Jasan Aš 7:33  
9. Viktorie Šmejkalová 2004 LK Slovan K.Vary 7:44  
10. Eliška Česáková 2004 Ski Klub K.Vary 7:54  
11. Klaudie Kováčová 2004 MLOK M.Lázně 7:59  
12. Karolína Dvorská 2003 LK Slovan K.Vary 8:00  
13. Markéta Dítková 2004 LK Slovan K.Vary 8:05  
14. Terezie Šimonková 2004 TJ Jiskra Nejdek LKNH 8:08  
15. Linda Walchetsederová 2004 LK Jasan Aš 8:29  
16. Nikola Jindráková 2004 LK Jasan Aš 8.33  
17. Markéta Pancová 2003 AK Sokolov 8:36  
18. Štěpánka Dvořáková 2004 LK Slovan K.Vary 9:02  
19. Jana Děbnárová 2003 TJ Jiskra Nejdek běžci 9:50  
20. Kateřina Potužníková 2004 TJ Jiskra Nejdek LKNH 12:40  
           
mladší žáci 2.100m 2003-2004 rekord  8:25 (2007)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Filip Štecher 2003 LK Jasan Aš 9:14  
2. Jan Kotraba 2003 LK Slovan K.Vary 9:22  
3. Matěj Žampach 2003 LK Slovan K.Vary 9:24  
4. Jan Dvořák 2004 LK Slovan K.Vary 9:40  
5. Ondřej Pavlas 2004 LK Slovan K.Vary 9:52  
6. Ondřej Kulhánek 2004 LK Slovan K.Vary 9:56  
7. Matyáš Bauer 2004 LK Slovan K.Vary 9:58  
8. Matouč Gašek 2004 LK Slovan K.Vary 10:03  
9. Nikola Kollár 2004 LK Slovan K.Vary 10:08  
10. Adam Müller 2003 LK Slovan K.Vary 10:28  
11. Filip Tošovský 2004 Ski Klub K.Vary 10:35  
12. Matěj Bedecs 2003 LK Jasan Aš 12:03  
13. Tomáš Karliczek 2003 TJ Jiskra Nejdek LKNH 12:21  
14. Filip Jirkovský 2003 Ski Klub K.Vary 12:32  
15. Marek Dlabač 2003 Ski Klub K.Vary 13:31  
           
starší žákyně 2.100m 2001-2002 rekord  8:41 (2002)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Kristýna Sedlecká 2001 Atletika Ostrov 9:19  
2. Karolína Pavlasová 2001 LK Slovan K.Vary 9:34  
3. Barbora Žampachová 2001 LK Slovan K.Vary 9:50  
4. Štěpánka Slívová 2001 LK Slovan K.Vary 10:22  
5. Anna Tuřčinová 2002 Ski Klub K.Vary 11:12  
6.  Vanesa Tošovská 2002 Ski Klub K.Vary 11:17  
7. Johana Odvody 2002 Ski Klub K.Vary 11:20  
           
starší žáci   2.800m 2001-2002 rekord  10:56 (2002)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Kryštof Zatloukal 2002 LK Slovan K.Vary 11:32  
2. Jindříich Novotný 2002 LK Jasan Aš 11:43  
3. David Novotný 2002 LK Jasan Aš 11:45  
4. Martin Plha 2002 LK Slovan K.Vary 11:50  
5. Václav Bešta 2002 LK Slovan K.Vary 12:00  
6. Robin Husák 2002 LK Slovan K.Vary 13:06  
7. David Klein 2001 LK Slovan K.Vary 13:08  
8. František Kováč 2002 MLOK M.Lázně 14:12  
9. Martin Krejčí 2002 LK Slovan K.Vary 14:41  
           
mladší dorostenky 2.800 1999-2000 rekord  8:46 (1999)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Patricie Kleinová 2000 LK Slovan K. Vary 12:34  
2. Daniela Arnoštová 2000 LK Slovan K. Vary 13:11  
3. Jindřiška Hemplová 2000 LK Jasan Aš 14:49  
4. Anežka Pancová 2000 AK Sokolov 16:13  
           
mladší dorostenci 3.200m 1999-2000 rekord  11:48 (2003)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Jakub Walchetseder 1999 LK Jasan Aš 13:19  
2. Adam Picura 2000 LK Slovan K.Vary 13:47  
3. David Štěfanov 2000 LK Slovan K.Vary 14:55  
4. Tomáš Bayer 1999 LK Slovan K.Vary 15:47  
5. Michal Kos 2000 LK Slovan K.Vary 16:04  
6. Jiří Macek 1999 TJ Jiskra Nejdek 17:11  
7. Matěj Hlaváček 2000 TJ Horal Stříbrná 2:03  
           
starší dorostenky 2.800m 1997-1998 rekord  11:32 (2002)
  jméno ročník oddíl čas  
           
           
starší dorostenci 4.300m 1997-1998 rekord 15:10(2004)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Kryštof Husák 1998 LK Slovan K.Vary 16:49  
2. Tomáš Kotraba 1997 LK Slovan K.Vary 17:02  
           
ženy   2.800m 1979-1996 rekord  11:30(2002)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Eva Nduwimana  1980 LK Slovan K.Vary 12:27  
2. Klára Sauerová 1980 LK Jasan Aš 15:08  
3. Milada Štecherová 1979 LK Jasan Aš 16:00  
4. Romana Dvořáková 1980 Karlovy Vary 18.12  
           
veteránky 2.800m 1978 a st.    
  jméno ročník oddíl čas  
1. Petra Soukupová 1978 LK Slovan K.Vary 13:28  
2. Marie Váňová 1977 LK Slovan K.Vary 13:37  
3. Kačka Bauerová 1977 LK Slovan K.Vary 13:45  
4. Monika Černá 1974 MLOK M.Lázně 13:59  
5. Eva Nováková 1968 LK Slovan K.Vary 14:36  
6. Renata Zatloukalová 1977 LK Slovan K.Vary 15:06  
7. Jana Šplinarová 1964 LK Slovan K.Vary 15:40  
8. Martina Poštová 1973 SK B. Dar 15:44  
9. Eva Michalíková 1974 LK Slovan K.Vary 16:03  
10. Kamila Turčinová 1976 Ski Klub K.Vary 17:51  
11. Markéta Holubová 1975 Ski Klub K.Vary 17:23  
12. Petra Gregorová 1972 Ski Klub K.Vary 19:07  
           
muži   2x4.300 1979-1996 rekord 28:26 (2004)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Michal Novák 1996 LK Slovan K.Vary 30:34:00  
2. Tomáš Řehořek 1996 LK Slovan K.Vary 32:20:00  
3. David Provazník 1995 Witte Bike Team 41:44:00  
           
veteráni I. 4.300m 1969-1978 rekord  15:59(2008)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Ondřej Postránský 1995 MLOK M. Lázně 20:53  
2. Miroslav Stibor 1972 LK Slovan K.Vary 21:06  
3. Viktor Klein 1972 LK Slovan K.Vary 21:12  
4. Otto Panec 1972 TJ Jiskra Nejdek 25.25  
mimo soutěž Vendula Tomanová 1978 TJ Jiskra Nejdek 33.22  
           
veteráni II. 4.300m 1968 a st. rekord  16:13(2003)
  jméno ročník oddíl čas  
1. Michal Landiga 1957 LK Abertamy 18:02  
2. Jaroš Řehořek 1963 LK Slovan K.Vary 18:02  
3. Luboš Rychlík 1967 LK Jasan Aš 21:35  
4.  Jiří Martykán 1949 DTN Kadaň 26.26  
           
příchozí maminky, tety, babičky 1.500m      
  jméno  ročník oddíl    
1. Markéta Štěříková 1979 TJ Jiskra Nejdek LKNH    
1. Lenka Šimonková 1976 TJ Jiskra Nejdek LKNH    
3. Ilona Holíková 1975 TJ Jiskra Nejdek běžci    
4. Jarka Zusková 1972 TJ Jiskra Nejdek běžci    
5. Pavla Vyskočilová 1977 TJ Jiskra Nejdek běžci    
           
příchozí tatínkové, strejdové, dědečci 2.100m      
  jméno ročník oddíl    
1. Vojta Veselý 1988 TJ Jiskra Nejdek běžci    
2. Vláďa Ječmen 1979 TJ JIskra Nejdek LKNH    
3. Jan Kadilak 1989 TJ Jiskra Nejdek    
4. František Holeček 1958 Dalovice    
5. Jaromír Holík 1975 TJ Jiskra Nejdek běžci    
           
           
           
Celekm 209 závodníků        
zataženo, čerstvo, barevno teplo, barenvo        
           
Alena Veselá 11.10.2014